tel. +48 796 903 035

damian.stawowy@outlook.com

Mam na imię Damian i filmowaniem zajmuję się od 2016 roku. 
Moja pierwszą kamerą był telefon Iphone SE którym nagrywałem filmy z podróży, do czasu kiedy pewien producent filmowy którego znam zauważył w moich filmach pewną wyjątkowość i namówił na zakup pierwszej kamery... 

I tak odkryłem w sobie pasję i talent do tworzenia profesjonalnych filmów.

Postawiłem więc na rozwój moich umiejętności stosując nowe techniki operatorskie oraz montażowe, uczestnicząc w warsztatach podnoszących moje umiejętności przy współpracy z najlepszymi OFFowymi Videographerami.
 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Dlaczego nazywam się Videographerem?
W dużym uproszczeniu to znaczy że znaczną ilość produkcji realizuję od początku do końca samodzielnie. Jestem operatorem, dźwiękowcem, montażystą, scenarzystą, kolorystą, reżyserem i gafferem w jednej postaci :)

 

Co to oznacza w praktyce, co daje praca z Videographerem? 
- lepsze zrozumienie tego, jaki efekt chcemy osiągnąć;

- szybszy czas reakcji i łatwiejszy kontakt ;

- krótkie czasy oddania gotowego filmu (nawet do 14 dni od zdjęć);

- dobry efekt końcowy - nagrywa jedna osoba, która następnie montuje;

- niższe koszty niż przy wyborze dużego zespołu produkcyjnego.

Jakie filmy mogę dla Ciebie nagrać? 
Na pewno są to wszelkie uroczystości czyli śluby, komunie i studniówki, ale również reklamy, szkolenia, relacje z targów, reportaże, wywiady, teledyski, backstage z innych realizacji czy sesji fotograficznych, etiudy, filmy na green screenie, filmy instruktażowe, lyrics dla piosenkarzy  i spoty wyborcze również robiłem :)

Coraz więcej video. Zobacz, jak wyglądają najpopularniejsze treści na stronach

i w serwisach informacyjnych oraz social mediach. Video Marketing to marketing przyszłości. Wydatki na reklamy w Youtube w 2019 roku już przekroczyły wydatki na TV, więc jeśli potrzebujesz reklamy to czas najwyższy.
Przesyt video spowoduje, że Twój biznes będzie potrzebował naprawdę dobrego filmu, które przykuwa uwagę, by się w ogóle przebić. To tak jak z językiem angielskim – kiedyś jego znajomość była wyróżnikiem na rynku pracy. Dziś to konieczność.


Posiadam swój własny sprzęt na którym pracuję tj. system Panasonic Lumix
z serii GH5, ponadto moja kreatywność ma do dyspozycji szereg jasnych  obiektywów Olympus Zuiko Pro, które pozwalają mi spojrzeć na wydarzenia w naszych filmach z różnych perspektyw. Dodatkowo korzystam z systemów stabilizacji (slider i gimbal), statywów,  blend,  mikroportów, rejestratorów dźwięku i kluczowego światła LED i RedHead.


Jakie kolejne kroki?
Napisz do mnie lub zadzwoń, opowiedz czego potrzebujesz i na kiedy:) 

PS. Pary często cenią sobie, że vloguję podczas podróżowania i mogą mnie lepiej poznać - dzięki czemu czują się komfortowo w czasie ślubu, mając wrażenie jakbyśmy byli starymi znajomymi. Film z Namibii po lewej :) 

 
  • Odzież

© 2019 by Poka_To. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now